INFORMACJE DLA RODZICÓW

Informacje dla Rodziców gr. 3-latków

  • 9.10.2019 r. godz. 9.00 – dzieci wezmą udział we Mszy Świętej w kaplicy sióstr z okazji
    Święta Patronki Przedszkola bł. Marii Angeli Truszkowskiej. Po Mszy Św. obejrzą montaż słowno-muzyczny w wykonaniu gr. 6-latków, a następnie zostanie rozstrzygnięty grupowy Konkurs plastyczny o Patronce Przedszkola oraz odbędzie się uroczyste nadanie Patrona każdej grupie.  Patronem naszej grupy będzie św. Franciszek z Asyżu.

Prosimy o przygotowanie na ten dzień dla dzieci ubrań:

– dziewczynki – białe bluzeczki i białe rajstopki,

– chłopcy – ciemne spodnie (czarne, granatowe) i białe koszule.

  • 14.10.2019 r. godz. 10.00 – dzieci wezmą udział w wycieczce dydaktycznej do Gabinetu Stomatologicznego przy Placu Orląt Przemyskich. Prosimy o ubranie dzieci odpowiednio do warunków atmosferycznych. W razie deszczu będziemy umawiać się na inny termin.
  • 22.10.2019 r. godz. 9.15 – dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z zaproszonym gościem – lekarzem p. Małgorzatą Niedzielską mamą Zosi, która zapozna dzieci z pracą lekarza.