INFORMACJE DLA RODZICÓW

  • 10.10. 2019 r. – ( czwartek) w kaplicy sióstr z okazji Święta Patronki Przedszkola bł. Marii Angeli Truszkowskiej. Przed Mszą Św. o godz. 9.00 dzieci wystawią montaż słowno-muzyczny o bł. Marii Angeli, a następnie zostanie rozstrzygnięty grupowy Konkurs plastyczny o Patronce Przedszkola oraz odbędzie się uroczyste nadanie Patrona każdej grupie. Patronem naszej grupy będzie św. Rita.

PROSIMY O PRZYGOTOWANIE NA TEN DZIEŃ DLA DZIECI UBRAŃ:

– dziewczynki – białe bluzeczki i białe rajstopki,

– chłopcy – ciemne spodnie (czarne, granatowe) i białe koszule.

  • 11.10.2019 – ( piątek) zapraszamy Rodziców na montaż słowno – muzyczny o bł. Marii Angeli o godz. 15.30 w małym budynku.
    PROSIMY O PRZYGOTOWANIE NA TEN DZIEŃ DLA DZIECI UBRAŃ:

– dziewczynki – białe rajstopki

– chłopcy – ciemne spodnie (czarne, granatowe)

Może Ci się również spodoba