MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO

W niedzielę 15.09.2019 r. na Kalwarii Pacławskiej uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny. Eucharystii przewodniczył i wygłosił do nas słowo o. Dariusz Sowa – mistrz nowicjatu Ojców Franciszkanów. Oprawę muzyczną przygotowała grupa 6 – latków z oddziału przy ul. Waygarta. Na zakończenie Mszy Świętej dzieci wraz z rodzicami otrzymali indywidualne błogosławieństwo. Po wspólnej modlitwie rozpoczęła się druga część naszego spotkania w nowicjackim ogrodzie. Nie zabrakło wspólnego spotkanie przy ognisku i wspólnych śpiewów. Na zakończenie spotkania odbył się mecz piłki nożnej między Tatusiami a Braćmi Nowicjuszami. Wynik meczu to 4 : 3 dla braci nowicjuszy. Dziękujemy Panu Bogu za piękną pogodę i dobry czas przeżyty razem.

Może Ci się również spodoba